УКРАЇНСЬКОЮ
РУССКИЙ
ENGLISH
Фото України - Пам'ятки України в фотографіяї

Андрей Ивченко

Андрій Івченко, старший науковий співробітник Інституту географії НАН України, кандидат географічних наук. Автор понад трьохсот друкованих робіт, серед яких книги, статті (наукові і популярні) и маса фотозображень, опублікованих в останні роки.

Цей сайт – персональний погляд професійного географа на країну і позиціонується як найбільш систематизована та різноманітна індивідуальна збірка фотозображень України. Понад 10000 фото, ради яких в останні роки автор об’їздив всю країну залучають вельми широкий тематичний спектр. Цьому завдячувала підготовка (в якості автора текстів и фотографа) загальнонаціональних путівників  "Геологічні пам’ятки України", "Вся Україна" та низки інших, що дозволили зібрати структуровані за регіонами і тематикою фотоматеріали і знання, якими автор залюбки поділиться с зацікавленими особами та організаціями.

Всі фотозображення мають високу поліграфічну якість, що знайшла відображення у численних публікаціях: рекламних буклетах, календарях, постерах, підручниках, картах, атласах, енциклопедіях, наукових публікаціях тощо.

Професіональні знання и значний досвід робіт і досліджень обґрунтовано дозволяють автору пропонувати широкий набір різноманітних послуг.

Контакт с автором сайту здійснюється за електронною поштою [email protected] або телефонами +38 066 4313345 чи +38 044 5186074.

Село Малижине, Харківська область, Маєтки
Село Малижине, Харківська область, Маєтки
Свалява. Під склепіннями костелу Святої Діви Марії, Закарпатська область, Храми
Свалява. Під склепіннями костелу Святої Діви Марії, Закарпатська область, Храми
Карпатський НПП. Єльник на тлі вершини, що відтаює, Івано-Франківська область, Національні природні парки
Карпатський НПП. Єльник на тлі вершини, що відтаює, Івано-Франківська область, Національні природні паркиУмный шкаф

Умный шкаф система ответственного хранения умныи шкаф

datchikidoma.ru


2004-2024 © Андрій Івченко
Всі матеріали охроняються законом України "Про авторське право і суміжні права". Копіювання та відтворення будьяких матеріалів з даного веб-сайту можливо лише з письмового дозволу автора