УКРАЇНСЬКОЮ
РУССКИЙ
ENGLISH
Фото України - Пам'ятки України в фотографіяї

Андрей Ивченко

Андрій Івченко, старший науковий співробітник Інституту географії НАН України, кандидат географічних наук. Автор понад трьохсот друкованих робіт, серед яких книги, статті (наукові і популярні) и маса фотозображень, опублікованих в останні роки.

Цей сайт – персональний погляд професійного географа на країну і позиціонується як найбільш систематизована та різноманітна індивідуальна збірка фотозображень України. Понад 10000 фото, ради яких в останні роки автор об’їздив всю країну залучають вельми широкий тематичний спектр. Цьому завдячувала підготовка (в якості автора текстів и фотографа) загальнонаціональних путівників  "Геологічні пам’ятки України", "Вся Україна" та низки інших, що дозволили зібрати структуровані за регіонами і тематикою фотоматеріали і знання, якими автор залюбки поділиться с зацікавленими особами та організаціями.

Всі фотозображення мають високу поліграфічну якість, що знайшла відображення у численних публікаціях: рекламних буклетах, календарях, постерах, підручниках, картах, атласах, енциклопедіях, наукових публікаціях тощо.

Професіональні знання и значний досвід робіт і досліджень обґрунтовано дозволяють автору пропонувати широкий набір різноманітних послуг.

Контакт с автором сайту здійснюється за електронною поштою ivchenko@photoukraine.com або телефонами +38 066 4313345 чи +38 044 5186074.

Івано-Франківськ. Готель "Галичина", Івано-Франківська область, Міста
Івано-Франківськ. Готель "Галичина", Івано-Франківська область, Міста
Олика. Прохід в парк під вежею, Волинська область, Фортеці і замки
Олика. Прохід в парк під вежею, Волинська область, Фортеці і замки
Ужанський НПП. В лівобережній частині парку, Закарпатська область, Національні природні парки
Ужанський НПП. В лівобережній частині парку, Закарпатська область, Національні природні паркиHttp://fabrika.dp.ua/

http://fabrika.dp.ua/...

fabrika.dp.ua


2004-2021 © Андрій Івченко
Всі матеріали охроняються законом України "Про авторське право і суміжні права". Копіювання та відтворення будьяких матеріалів з даного веб-сайту можливо лише з письмового дозволу автора